تبلیغات
گیم برای تو - need for speed shift

امروز:

need for speed shift

» نوع مطلب : پیش نمایش بازی ،

پانزده سال،بیشتر از چهل کشور و چیزی حدود 100 میلیون نسخه فروش. Need for Speed™ در میان طرفداران اتومبیلرانی سبکی جدید را ایجاد کرد. سبک ابتکاری از مسابقات اتومبیلرانی که معمولا مسابقات آن در سطح جاده و خیابان برگزار می شود و شاید به همین دلیل است که NFS به عنوان سرکشترین بازی اتومبیلرانی شناخته می شود.در روز دوم فوریه Electronic Arts Inc در جلسه ای خبری از جزئیات عناوینی که در سری بازی های NFS و در 12 ماه آینده منتشر خواهند شد پرده برداشت.

NFS اینبار سه تجربه ی مختلف را برای طرفداران خود به همراه خواهد داشت در حقیقت بازی در سه سری مستقل منتشر می شود،simulation, action ومسابقات arcade.که برای طراحی هر کدام از آنها یک تیم زبده درنظر گرفته شده تا اینکه NFS یکبار دیگر مشتاقان اتومبیلرانی را در سرتاسر دنیا شگفت زده کند.اگر عاشق هیجان هستید بهتر است Need for Speed SHIFT (action) را انتخاب کنید اگر فقط قصد سرگرم شدن دارید بهتراست به سراغ Need for Speed NITRO (Arcade) بروید و اما برای تجربه یک رانندگی واقعی بهترین گزینه Need for Speed World Online (simulation) خواهد بود

"ما طرفداران بازی های مسابقات اتومبیلرانی را به خوبی می شناسیم آنها افراد بسیار دقیق و منحصربفردی هستند که تمایل دارند اتومبیلرانی را از زوایای مختلف تجربه کنند از یک مسابقه ی اتومبیلرانی واقعی گرفته تا تعقیب و گریز پلیس به همین خاطر است که ما قصد داریم بازی های مختلف متناسب با سلیقه های مختلف بسازیم " این حرف های Keith Munro مدیرارشد بخش فروش EA در جلسه ی خبری است. Munro اضافه می کند " هربازی سبکی منحصر بفرد را از اتومبیلرانی ارائه می دهد و به همین ترتیب است که ما به طرفداران اجازه می دهیم حالت دلخواه گیم پلی خود را انتخاب کنند.

این سری طوری طراحی شده که تجربه ی یک رانندگی واقعی را به بازیکنان خود القا کند و تمامی جلوه های مسابقات سرعت را به نمایش خواهد گذاشت. Need for Speed SHIFT توسط مسابقه دهندگان برای مسابقه دهندگان طراحی شده! Need for Speed SHIFT تجربه یک رانندگی هیجان انگیز و واقعی را به بازیکنان خود هدیه می کند این سری از NFS قرار است در استودیوهای Slightly Mad با همکاری Michael Mann از Black Box و Patrick Soderlund از EA Games Europe ساخته شود.

نکته جالب توجه این است که تعدادی از طراحان و سازندگان دو عنوان برجسته ی GT Legends و GTR 2 با Slightly Mad در ساخت Need for Speed SHIFT همکاری خواهند داشت. قرار است Need for Speed SHIFT به تجربه ی جدیدی از رانندگی تبدیل شود که تا به امروز بازیکنان مانند آن را ندیده اند.در این عنوان بازیکنان به لطف استفاده از جلوه های واقعی ،زاویه دید اول شخص و موتور فیزیک قدرتمند وارد یک رانندگی پرهیجان و اکشن می شوند که بیرون آمدن از آن کار ساده ای نخواهد بود.

یکی از نکات جالب توجه بازی، حضور Soderlund در تیم سازنده ی آن است. گفتنی است Soderlund درمسابقات TOYO TIRES 24H Dubai 2009 که اولین مسابقات مهم سال 2009 محسوب می شود مقام چهارم را کسب کرده و تیم او درجایگاه پنجم از لحاظ مسابقات اتومبیلرانی حرفه ای قرار دارد.
Need for Speed SHIFT قرار است بروی PS3،Xbox360،PSP و PC در پاییز 2009 منتشر شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع gamesite.sub.ir


نوشته شده در : چهارشنبه 1 مهر 1388  توسط : علی .    نظرات() .