تبلیغات
گیم برای تو - پیش نمایش Operation Flashpoint: Dragon Rising

امروز:

پیش نمایش Operation Flashpoint: Dragon Rising

» نوع مطلب : پیش نمایش بازی ،

پیش نمایش بازی جنگی  دراگون رسینگ Operation Flashpoint: Dragon Rising

Operation Flashpoint: Dragon Rising
Developer:Codemasters
Gener: Modern Tactical Shooter
ESRB:+17

بازی که میخواهیم معرفی کنیم ساخت CODEMESTER است و از موتور EGO بهره میبرد , اول شخص  و تاکتیکال شوتر است و دارای محیطی OPEN-WORLD است  و دارای 2 سبک SINGLE PALYER و MULTI PLAYER است و   تاریخ ریلیزش 9 اکتبر 2009 است . پلتفرم های بازی هم PC,PS3,Xbox 360 هستند .
بله این بازی , باز ی نیست جز:
 Operation Flashpoint: Dragon Rising
این بازی در یک جزیره در ژاپن اتفاق می افتد و شما به عنوان یک سرباز امریکایی که جز نیروی دریایی انها هستید وارد بازی می شوید .که قصد دارید قسمتی از این جزیره را که متعلق به روس هاست از چنگ ژاپنی ها در اورید , این بازی در سال 2010 اتفاق میافتد ...

 این جزیره     Shira نام دارد و اکتشافات اخیر نشان دهنده مقدار زیاد نفت خام در این جزیره است که سبب جنگ میان آمریکا و چین شده است .

 

در بازی از ساختمان ها و برج های بلندی که قابلیت تخریب پذیری دارند خبری نیست  در عوض محیط بازی در جزیره ای است که جنگلی انبوه دارد و اتش و خون در میان درختان و انبوهی این جزیره اتفاق رخ میدهد . بازی کلی سلاح های غول پیکر و خطرناک و پیشرفته در خود جای داده  که این خود نوید جنگی بس هولناک را میدهد . ان جور که از PRE-VISUAL های بازی معلوم است بازی دارای گرافیک  فوق العاده ای است و همین در نگاه اول برای جذب گیمر کافی است .

مبارزات و کشت و کشتار های بازی در چنین گرافیکی واقعا جالب جلوه میکند و خیلی طبیعی به نظر میرسد . در ضمن موتور گرافیکی این عنوان دارای physics systems  جدید هم  damage میباشد  که احتمالا این بازی گرافیک فوق العاده اش را باید مدیون استفاده از این موتور بداند .
جالب است بدانید دست اندرکاران ساخت بازی  در مصاحباتشان اظهار داشته اند : بازیکنان در این بازی دو حس متفاوت را میتوانند تجربه کنند یا این که کامپیوتر را خاموش کنند و دیگر هرگز به سراغ بازی نروند و یا اینکه کلی بازی را دوست داشته باشند و تا اخر ان را بازی کنند .


عنوان اول این بازی موفقیت خوبی را کسب کرد به همین دلیل هم بود که تیم سازنده دوباره تصمیم به ساخت بازی گرفت تا شماره 2 این عنوان را هم راهی بازار کنند . انها قصد داشتند ایده های نو و جالبی را وارد این قسمت کنند و راهی متفاوت برای این عنوان در پیش بگیرند . مسلما  هیچ شرکتی هم جزCODEMASETR نمی تواند این بازی را ان طور که شایسته ان است از اب در بیاورد . و دلایل زیادی هم برای موفقیت این بازی به احتمال خیلی زیاد وجود خواهد داشت .  همه ی المان های بازی از تکنولوژی و امکانات و هوش مصنوعی ان باید خوب از کار در بیاید البته خوب که چه عرض کنم باید فوق العاده باشد تا CODEMASTER  بعدا بتواند دلایل پذیرفتن چنین کار پر از ریسکی را عنوان کند . برای ابتدای بازی از تکنولوژی های موجود در سری عنوان های  Racing ،Codemaster استفاده شد ولی باید terrain engine, physics models, weather patterns, lighting.  دوباره ار نو برای ان فکری می شد .

 در ماموریت های این بازی یک نبرد تمام عیار را در کنار هم تیمی های خود تجربه خواهید کرد . برای  بازی یک سبک team death match  هم تائید شده است  که برای کنسول PC  و دیگر کنسول ها تعداد بازیکنان هنور مشخص نشده است . CO-OP بازی هم تنها جایی در بازی است که بازیکن  میتواند  AL  ان را محک بزنند    که حدود 12 بازیکن هر کدام با 3 , AL برای PC میتوانند در این قسمت حضور داشته باشند . المان های فضای OPEN-WORLD بازی طوری طراحی شده که انگار در دنیای واقعی هستیم , و شما خود شخصا مسیرتان را برای رسیدن به هدف انتخاب میکنید . و تنها مسئله ای که خیلی باید به ان توجه کنید زمان است  چون شما به عنوان یک فرد کلیدی از یک تیم حرفه ای تاثیر قابل توجهی بر ادامه روند بازی از لحاظ سرعتی بودن و دسترسی به منابع و کشتار دشمن خواهید داشت .

 

  این محیط  کاملا تخریب پذیر است و تراکتور ها و بولدوزر ها و قایق ها و ..... قابلیت انفجار دارند . هفتاد نوع اسلحه مختلف هم  برای بازی طراحی شده که توسط سیستم  realistic ballistics بازی ساپورت خواهند شد و چگونگی استفاده از این اسلحه ها و مهارت لازم برا ی استفاده از انها بخش مهمی از گیم پلی بازی را تشکیل میدهد . بازی تا فاصله ی 35 کیلومتری را نشان میدهد و اتش و دود و خاکستری که از این اسلحه ها به وجود می ایند فضای ملتهب جنگ را به خوبی نمایش میدهند .

 


 احتمال می رود این بازی  از  Call of Duty یا Ghost Recon Advanced Warfighter هم از لحاظ جلوه های بصری بهتر و پیشرفته تر باشد .
از دیگر ویژگی های بازی هم به اختصار میتوان به :
_ قابلیت دید در شب
_ سیستم دینامیک اب و هوایی
_ سایه های REAL TIME
_ سیستم Realistic ballistics
_  support از amBX برای PS3 و PC
_ سیستم  swimming
_ سیستم medic
_ Multiple weapon attachments
_ Split Screen Mode برای بازی ان لاین یا محلی وجود ندارد

منبع : pardisgame


نوشته شده در : سه شنبه 24 شهریور 1388  توسط : علی .    نظرات() .