تبلیغات
گیم برای تو - : بهترین هایی كه در راه هستند قسمت 2 :

امروز:

: بهترین هایی كه در راه هستند قسمت 2 :

» نوع مطلب : اخبار بازی ،

در قسمت قبلی به معرفی 2 بازی بسیار زیبای asssassins creed II و max payne 3 پرداختیم حال به ادامه توجه فرمایید...

 

3 -  command & conquer 4  

حتما كسانی كه بازی های استراتژیكی بازی می كنند سری بازی های general را می شناسسند بازی های كه در قسمت بازی های استراتژیك طبیعی و واقعی توانست طرفداران زیادی را جمع كند. دیری نپایید كه بازی های استراتژیك تخیلی به اوج رسیدنند پس شركت EA game به دنبال این سری بازی ها رفت سعی در به وجود آوردن چنین بازی هایی بر آمد و با انتشار سری بازی command & conquer 3 به این مهم دست یافت. قسمت 3 دارای گرافیكی بسیار بالایی بود و اولین بازی استراتژیكی بود كه حداقل گرافیك 256 را لازم داشت.ولی به دلیل عدم وجود داستانی قوی و كاركتر های مناسب آن جور كه باید مورد استقبال قرار نگرفت , پس EA به دنبال سری جدیدی رفت با همان تیپ ولی شاید قوی تر در زیر تصاویری از command & conquer 4 را مشاهده می كنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4        call of duty 6: modern warfare 2

یكی از  پر طرفدار بازی های اكشن بازی هاییست كه موضوع آن ها جنگ جهانی 2 هستند وcall of duty 1,2,3 هر یك در زمان خود توانستند بازی كنان را راضی نگه دارند و خیلی ها نسخه ی فارسی call of duty 2 را یكی از بهترین بازی ها میدانند زیرا انسان را به فضای جنگ جهانی 2 می برد ولی call of duty 4:modern warfare  اوج درخشش سری cod بود با وجود این كه این سری دیگر جنگ جهانی 2 نبود ولی آنقدر زیبا و طبیعی و داستانی زیبا داشت كه توانست حتی در سدر همه بازی های action قرار بگیرد.

اما call of duty 5 دوباره برگشت به جنگ جهانی 2 و با وجود اینكه بازی بسیار خوبی بود ولی اصلا به پای سری قبل نرسید پس خیلی از طرفداران خود را از دست داد . پس سری جدید آن باید بازگشتی به سری 4 آن باشد یا حداقل شبه آن باشد . این را سازندگان بازی میدانند و به ان عمل كردند و سری جدیدی آن را با نام call of duty:modern warfare 2 روانه ی بازار خواهد كرد.

5-Splinter_Cell_Conviction

شركت ubisoft با خلق سری بازی های splinter cell توانست سبك جدیدی از بازی های اكشن وارد بازار كند كه نقش اضطراب و هوش در آن پر رنگ تر است یعنی اكشن مخفیانه.در 5 سری قبل splinter cell شخصیت اصلی سعی میكرد از مخفی ترین راه به مقصد خود برسد اما در سری جدید به گفته ی خود شركت ubisoft "شما هرچه در مورد splinter cell میدانید باید فراموش كنید".در سری 6 شخصیت اصلی فردیست كه از احتیاطش كاسته و به خشونتش افزوده ودر واقع می توان گفت گیم پلی آن تركیبی از بازی های splinter cell,hitman-punisher-assassins creed های قبلیست.

این مطالب مربوط به همین سایت است و در صورد استفاده حتما با ذكر منبع.


نوشته شده در : پنجشنبه 12 شهریور 1388  توسط : علی .    نظرات() .