تبلیغات
گیم برای تو - .:: بهترین هایی كه در راه هستند ::.

امروز:

.:: بهترین هایی كه در راه هستند ::.

» نوع مطلب : اخبار بازی ،

بعد از ركود نسبی كه بر فضای بازی های كامپیوتری حاكم بود, دوباره نداهایی به گوش می رسد كه حاكی از رونق دوباره ی این صنعت است.بازی هایی كه سری های قبلی آن هر یك شاهكاری بودند...

1- assassins creed II   

یكی از بهترین بازی های شركت بزرگ UBISOFT كه از قدرتمند ترین موتور های گرافیكی جهان بهره جسته است assassins creed است كه توانست با گیم پلی , گرافیك و داستان خود نظر بسیاری از افراد را به خود جلب كند.در زیر میتوانید عكس هایی از بازی assassins creed را مشاهده كنید:

چند ماهی است زمزمه های آمدن assassins creed II به گوش می رسد و در این اواخر اطلاعاتی در مورد این بازی اعلام شده است و تاریخ انتشار آن اواخر سال 2009 معین شده است.

در نسخه ی قبلی شخصیت اصلی( الطیر ) بوده كه فردی عرب است و داستان بازی در كشور سوریه اتفاق می افتد.حال اینكه نسخه جدید در شهر ونیز ایتالیا اتفاق می افتد.

عكس هایی از assassins creed II:

 

 

 

 

 

 

 

2-  max payne 3

بعد از بازی های  خاطره انگیز مكس پین یك و دو كه هر بازیكنی حتی آماتور خاطرات زیادی از این بازی دارد و بازی های زیادی به سبك آن پس از آن ساخته شده اند و حتی فیلم آن نیز ساخته شد این بار راك استار سازنده ی سری مكس پین باید به فكر ساختن سری جدید آن باشد.این شركت پس سال ها انتظار سری جدید مكس پین را به بازار ارایه خواهد داد ولی با شخصیتی كاملا متفاوت از سری های مكس پین و حتی سایر بازی ها.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(این مطالب مخصوص  همین سایت است.در صورت استفاده نام سایت ذكر شود.)


نوشته شده در : پنجشنبه 12 شهریور 1388  توسط : علی .    نظرات() .

برچسب ها: اخبار گیم ، assassins creed II ، max payne 3 ، گیم برای تو ،